HET team

Dit is HET team. Stuk voor stuk professionals, die hun vak verstaan en u persoonlijk terzijde staan gedurende de verschillende fasen van ontwerp, de bouwvoorbereiding en de uitvoering van uw droom. Dat is de kracht van ons bureau. We zijn niet alleen in staat om concepten te maken, we zijn ook in staat om die dromen om te zetten in werkelijkheid. Daar is een gedegen en brede bouwkundige kennis voor nodig. Die kennis is verankerd in dit team. Dat zorgt ervoor dat voor de vakkundige opdrachtgever een half woord voldoende is en dat we voor de eenmalige opdrachtgever een steun en toeverlaat zijn.

Ir. Vincent Dekker
Algemeen directeur
dekker@hetarchitecten.nl

meer over Vincent

René Hoek
Creatief Directeur
hoek@hetarchitecten.nl

meer over René

Siegfried Arkesteijn
Architect - projectleider - bouwkundige
arkesteijn@hetarchitecten.nl

Gerdy van Erven - Langenberg
Projectleider - bouwkundige
erven@hetarchitecten.nl

Marian Hoogendijk
office manager en kwaliteits functionaris ISO 9001
hoogendijk@hetarchitecten.nl

Irene Hoekstra - Otten
Projectleider - bouwkundige
hoekstra@hetarchitecten.nl

Nick Terrero
Assistent architect
tettero@hetarchitecten.nl

Nico Verbeek
Bouwkundige - systeembeheerder
verbeek@hetarchitecten.nl

bureau>HET team